Aktualności

Dzień Chłopca 2017

Drukuj

Dnia 4.10.2017 r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Chłopca zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. W tym dniu wybrano Mistera, Wicemistera oraz Mistera Publiczności. Do tegorocznych zmagań przystąpiło aż 11 kandydatów z klas IV-VII: Nikodem Walczak, Szymon Jancik, Kacper Paluszkiewicz, Kacper Majchrzak, Kamil Lemiesz, Mikołaj Wojtysiak, Kacper Gołdyn, Adrian Patalas, Paweł Lemiesz, Tobiasz Karolak oraz Michał Kasprzyk. Jury w składzie: dyrektor szkoły – Dariusz Ratajczyk, nauczycielka j. polskiego - Bożena Maciejewska oraz uczennica klasy VI – Katarzyna Lemiesz zdecydowało o wyborze Mistera oraz Wicemistera Szkoły, przyznając chłopcom punkty w skali od 0 do 3.

Komisja brała pod uwagę prezencję, urok osobisty, siłę mięśni, dowcip oraz inteligencję. Młodzi mężczyźni musieli m.in.: przedstawić się i powiedzieć coś o sobie, odpowiedzieć na pytanie związane ze światem urody (np.: Czego używają kobiety do malowania oczu?), znać tytuły bajek, wykonać ćwiczenia sportowe, dopasować logo samochodu do jego marki oraz wykazać się ze znajomości narzędzi. Po wszystkich konkurencjach komisja podsumowała punkty i ogłosiła, że Misterem Szkoły 2017 został Kacper Gołdyn, natomiast tytuł Wicemistera uzyskał Nikodem Walczak, który został także okrzyknięty Misterem Publiczności. Laureaci otrzymali pamiątkowe szarfy, natomiast wszystkim kandydatom podarowano słodki upominek. Wszystkim chłopcom z naszej szkoły życzymy samych radosnych chwil z okazji Dnia Chłopca!

KALENDARZ

ZIMOWA PRZERWA ŚWIĄTECZNA

23 -31 grudnia 2017

FERIE ZIMOWE

12 lutego - 25 lutego 2018

WIOSENNA PRZERWA ŚWIĄTECZNA

29 marca  - 3  kwietnia 2018

FERIE LETNIE

23 czerwca - 31 sierpnia 2018

 DODATKOWE DNI WOLNE

  • 30 kwietnia 2018
  • 2 maja 2018
  • 4 maja 2018
  • 1 czerwca 2018
  • 20 czerwca 2018
  • 21 czerwca 2018