Aktualności

Dzień Wiosny w naszej szkole - 21 marca 2017 r.

Drukuj

Dnia 21.03.2017 r. w naszej szkole miał miejsce Dzień Wiosny. Z tej okazji Samorząd Uczniowski przygotował wiele atrakcji. Na początku odbyła się część artystyczna. Uczniowie śpiewali piosenki i recytowali wiersze o tematyce wiosennej. Potem przyszedł czas na konkurs pt. „Mam Talent”, do którego zgłosiło się piętnaścioro chętnych. Uczestnicy tego konkursu pokazali swoje umiejętności. W tym konkursie III miejsce zajęła klasa I, na II miejsce uplasowały się: Agata Witkowska oraz Malwina Właśniak z oddziału przedszkolnego, a I miejsce zdobyła Katarzyna Lemiesz z klasy V.

Kolejnym konkursem było zaprezentowanie się w stroju Wiosny. W tym konkursie miejsce III zdobyła Zuzanna Rosik z oddziału przedszkolnego, II miejsce ex aequo zajęły Zuzanna Wojtysiak z klasy I oraz Malwina Właśniak z oddziału przedszkolnego. Na pierwszym miejscu ex aequo znaleźli się Mikołaj Karbowy z klasy I oraz Agata Witkowska z oddziału przedszkolnego. Ostatnią rozgrywką  było wykonanie Marzanny, którą miała przygotować każda klasa. W tej konkurencji na trzecim miejscu znalazła się klasa V, na II miejsce uplasowali się uczniowie z klasy VI, natomiast miejsce I zdobyła klasa I. Laureaci oraz uczestnicy konkursów otrzymali drobne upominki. Na zakończenie wszyscy poszli spalić Marzannę, żegnając w ten sposób zimę, aby wiosna przyszła jak najszybciej. 

KALENDARZ

ZIMOWA PRZERWA ŚWIĄTECZNA

23 - 31 grudnia 2019

FERIE ZIMOWE

27  stycznia -  9 lutego 2020

WIOSENNA PRZERWA ŚWIĄTECZNA

9 - 14  kwietnia 2020

FERIE LETNIE

27 czerwca - 31 sierpnia 2020

 DODATKOWE DNI WOLNE

  • 2 - 3 stycznia 2020
  • 21 kwietnia 2020 - egzamin ósmoklasisty - j. polski
  • 22 kwietnia 2020 - egzamin ósmoklasisty - matematyka
  • 23 kwietnia 2020 - egzamin ósmoklasisty - j. angielski
  • 12 czerwca 2020
  • 1 czerwca 2020
  • 26 czerwca 2020